Česko německé taneční dny

Česko německé taneční dny

Česko německé taneční dny

ProART pořádá česko-německé taneční dny, které proběhnou od března do června 2017 v Ostravě, Plzni, Brně a Liberci ve spolupráci s Česko-německým fondem budoucnosti v rámci CZ_DE Kulturního jara 2017. Více o projektu zde.

V každém z měst bude uvedeno jedno česko-německé taneční představení a uskuteční se taneční workshopy (odkaz zde) s českými a německými lektory – Olafem Reineckem, Martinem Dvořákem, Lukášem Lepoldem, Morganem Riedem a Tine Schmidt.
V Ostravě bude uvedeno 24. března 2017 v prostoru Provoz Hlubina představení Shall I compare thee to a summer´s day? ProART Company a německé taneční skupiny BOkomplex a o den později tři workshopy současného tance.
V Plzni bude uveden stejný program 2. dubna ve spolupráci s Johan Centrem v prostoru Moving Station a v Brně pak 22. května ve vile Löw Beer - workshop proběhne o den dříve v Místodržitelském paláci.
V Liberci se uskuteční česko-německé taneční dny 30. června a 1. července v Oblastní galerii v Lázních s představením Phase Zero Productions a ProART Company s titulem Wrinkle Maze.

Zdroj: ProART

Témata článku