Databáze tance spuštěna

Databáze tance spuštěna

Databáze tance spuštěna

Na Meet the Artist v rámci České taneční platformy byla 21. dubna 2016 oficiálně představena Databáze tance – nový projekt Tanečních aktualit, o. p. s. Registraci lze provést na portálu: www.databazetance.cz, na kterém budou veřejně přístupné základní informace z oblasti tance, pantomimy, nového cirkusu i dalších žánrů spojených s pohybem. Cílem Databáze tance je stát se otevřenou platformou pro všechny a zcela zdarma.
„Databáze bude mapovat dění na české umělecké scéně, čímž umožní dohledat rozmanité údaje o divadelních scénách, uměleckých souborech, festivalech, tanečních organizacích a produkčních platformách nebo také informace z oblasti tanečního vzdělávání na všech jeho stupních – taneční studia, základní umělecké školy, konzervatoře i vysoké školy. Zároveň nabídne možnost profesní prezentace, bude obsahovat údaje o osobnostech ze světa tance – o interpretech, samotných tvůrcích nebo publicistech,“ vysvětluje koordinátorka projektu Daniela Machová.

Registrace zájemců o zařazení do databáze probíhá zdarma přímo z webových stránek. První registrovaní uživatelé navíc dostanou jako dárek kupon na slevu na inzerci jak na serveru www.tanecniaktuality.cz, tak na webu www.databazetance.cz. Podrobné podmínky o nároku a využití slev čtěte ZDE.

Témata článku