I letos se koná Burza mladých tanečníků

I letos se koná Burza mladých tanečníků

I letos se koná Burza mladých tanečníků

Taneční sdružení ČR je i letos organizátorem Burzy mladých tanečníků, která proběhne v neděli 1. února v pražském sídle Baletu Národního divadla. Burza je určena absolventům tanečních konzervatoří, kteří hledají uplatnění v oblasti profesionální taneční praxe, nebo tanečníkům bez angažmá, kteří mají zájem o angažmá v baletních souborech v ČR.
Účast na „Burze“ jako vždy přislíbili umělečtí šéfové profesionálních baletních scén v ČR. Burzy se může účastnit každý zájemce o angažmá, který vyplní přihlášku a odešle ji do 25. 1. 2015 předsedovi TSČR na adresu: Jiří Pokorný, DJKT, Palackého nám. 30/2971 , 301 00 Plzeň (na obálku připište, prosím, BURZA), nebo na e-mail hradilmirek@seznam.cz.
„Burza“ se bude skládat z tréninku klasického tance (odděleně dívky, chlapci), uchazeč si může připravit i vlastní ukázku z jakéhokoliv tanečního oboru – maximální délka 2 min. – v tomto si přinese hudební nahrávku na MD, CD.
„Burza mladých tanečníků“ se uskuteční v neděli 1. 2. 2015 v baletním sále Anenského kláštera v Praze (sídlo baletu Národního divadla, Anenské nám. 2, Praha 1).
V 10.30 hodin trénink ženy + případné vlastní ukázky. Ve 13.30 hodin trénink muži + případné vlastní ukázky. Administrativní poplatek za účast je 100 Kč, splatný při registraci (30 minut předem). Zdroj: TSČR Foto: freevector.com 

Témata článku