Setkání s Nadačním fondem pro taneční kariéru

Ve středu 30. listopadu 2016 proběhne v 15.00 v Malém sále Institutu umění – Divadelního ústavu (Celetná 17, 110 00 Praha 1) setkání s Nadačním fondem pro taneční kariéru.

Na programu bude příspěvek Jany Bohutínské na téma Změna jako komplexní životní událost. Petra Kašparová se bude zabývat tím, co přinesla konference LEAP Together: Career and Life Transitions in Dance Sport, která nedávno skončila v Torontu a uplynulý rok zhodnotí Jana Návratová.
Nadační fond pro taneční kariéru, který byl založen 20. října 2015,  pomáhá profesionálům v oblasti tance, pohybového divadla a cirkusu v procesu změny kariéry a přípravy na ni. Za první rok své existence zástupci fondu kromě prezentací v baletních souborech, prezentovali problematiku druhé kariéry v parlamentním Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, mládež a tělovýchovu, zorganizovali dva workshopy na téma Jak najít podnikatelskou příležitost a připravit si byznys plán a Seminář s Úřadem práce ČR, prezentovali v parlamentním Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, mládež a tělovýchovu, představili činnost fondu na mezinárodním veletrhu Tanzmesse v Düsseldorfu a v neposlední řadě poskytli koučingové služby prvním klientům.

Svoji účast na setkání s NFTK potvrďte na petra.kasparova@tanecnikariera.cz.

Zdroj: NFTK

Témata článku