Výzva pro mladé umělce a soubory žánru pohybového či tanečního divadla

Vybraní umělci dostanou příležitost představit publiku deset minut ze své jevištní tvorby. Může se jednat o vybranou část z již hotové inscenace, případně také o materiál, na kterém v současné době pracují, a který by měli v budoucnu zájem rozvinout do celovečerní inscenace. Vybrané jevištní miniatury budou uvedeny v rámci večera Esence tance III. dne 1. října 2016 na Lodi Tajemství.
„Máte-li zájem v budoucnu spolupracovat se zkušenou produkční platformou specializující se na nonverbální divadelní žánry, tak se tato výzva týká právě vás. Chcete-li svou práci prezentovat před širokým publikem dne 1.října 2016 na Lodi Tajemství Divadla bratří Formanů. Jste-li přesvědčeni, že vaše tvorba si zaslouží pozornost laické i odborné veřejnosti, potom se nám neváhejte ozvat. Prezentované projekty mohou získat možnost spolupráce s produkční platformou ProFitArt v budoucích letech, a rozvinout tak vybranou miniaturu v celovečerní inscenaci,“ dodávají zástupci ProFitArt.

Zájemci mohou do 10. září 2016 zaslat na e-mail info@profitart.cz anotaci k inscenaci/miniatuře, video záznam, CV souboru/umělce, motivační dopis.

Zdroj: ProFitArt

Témata článku